Magyar körzeti orvost találtam Bécs 3. kerületében!

Feher Andrea
jún. 9. vasárnap, 11.56
9 hozzászólás

Sziasztok,

 

Találtam egy nagyon rendes es magyarul is beszelo (magyar szülőktől származó) háziorvost Bécsben, a 3. kerületben. Szeretném megosztani Veletek az infót:

http://www.dok-miklos.at/

A rendelő új, ő maga veszi a vért (úgy látom, szerdán és pénteken), az előző dokim ilyet nem csinált. Sem nála nincs még különösebb sorbanállás, sem a vérvételen, amit szintén nagyon pozitívan látok.

Abszolút ajánlom!

Üdvözlettel,

Andi

9 hacacare máj. 17. csütörtök, 16.49

Sziasztok! Tud esetleg valaki email elérhetőséget adni a doktor úrhoz? Magyarországról távkonzultációban szeretném igénybe venni a segítségét. Köszönöm.

Én kétlem, hogy a doktor(Dr. Miklos Marton) úr "távkonzultációt" vállal.

8 Törölt felhasználó máj. 16. szerda, 14.25

Sziasztok! Tud esetleg valaki email elérhetőséget adni a doktor úrhoz? Magyarországról távkonzultációban szeretném igénybe venni a segítségét. Köszönöm.

7 Takács Balázs márc. 17. hétfő, 15.22

Sziasztok,

egy meghűlés miatt én is felkerestem Dr. Miklost.

Az asszisztens lány (legalábbi, aki aznap volt) magyar anyanyelvű. A doktor viszont a magyart viccesen törte, úgyhogy némi német vagy angol nyelvtudás nem árt (persze az amúgy is kell).

A rendelés elejére érkeztem, nem volt sor és hamar túl is estem a vizsgálaton. Minden rendben volt és külön "jó pont" azért, hogy nem akart rögtön antibiotikummal kezelni. (Az már külön vicces, hogy a gyógyszertárban is magyar szolgált ki. Így gyakoroljam a németet :)!)

 

Jó egészséget mindenkinek,

Balázs

6 Czebei Tibor feb. 13. csütörtök, 20.59

Fúúú,ez most nagyon jól,jött....kissebb baleset ért táppénzre kellene mennem.....soha jobbkor,örök hálaaaaaa!

5 Feher Andrea jún. 11. kedd, 18.04

Nagyon örülök, ha segítettem! :)

Sziasztok,

Andi

4 Kovács Diána jún. 10. hétfő, 16.49

Kedves Andi!

Nekem is nagyon hasznos ez az infó:)!

Köszi:

Dia

 

3 Gyetvai Liza jún. 10. hétfő, 16.32

Kedves Andi,

 

nagyon szépen köszönöm a kutatásodat és az infot!!

Pontosan orvost keresek és jobbkor nem is jöhetett volna a bejegyzésed!

 

Köszönöm mégegyszer!!

Viki

Kedves Mindenki!

Az Ausztriai Magyarok Gazdasági Érdekközösségének ( Kaláka -Club) van egy Évkönyve, amelynek egy részében vannak magyar körzetiovrosok, belgyógyászok, fogorvosok, ügyvédek,gyógyszerészek, tolmászok, forditók, mesteremberek stb. 

Én még interneten nem néztem meg, de valószínüleg ott is megtalálható.

 

 

 

 

 

2 Zoli jún. 9. vasárnap, 17.18

Kedves Andi!

Nagyon rendes vagy, h megosztottad!

Köszi!

Zoli

1 Törölt felhasználó jún. 9. vasárnap, 16.09

Kedves Andi,

 

nagyon szépen köszönöm a kutatásodat és az infot!!

Pontosan orvost keresek és jobbkor nem is jöhetett volna a bejegyzésed!

 

Köszönöm mégegyszer!!

Viki

Hozzászólás csak a regisztrált tagoknak engedélyezett.