Volt már valaki a Zohmanngasse 28 szám alatti helyen,ahol bárki kaphat egy központi bécsi lakcímet?

Tamás
jan. 8. szerda, 21.55
5 hozzászólás

Azok is mehetnek oda,akiknek van már lakcímük,de az csak mellék,és szeretnék állandóra cserélni?

5 kaviccs jan. 19. vasárnap, 14.53

Nem jó semmire nem fogadják el sehol ,max posta cimnek de 2 hetente bekell meni, de ez menekülteknek van fenttartva, jobban jársz ha veszel 50€ egy lakcimet amit elfogadnak.

4 Marcsika jan. 9. csütörtök, 10.03

Én voltam már ott,szőrnyű körülmények vannak ott,és egész napos ügyintézés. A végén kiderült,hogy szinte sehová nem jó! A munkáltatók elfogadják,de a hivatalos helyek Nekem nem fogadták el.

 

 

 

3 Jocó jan. 9. csütörtök, 09.41

Engem az érdekelne, hogy ezt a lakcímet mennyire fogadják el az AMS-nél, ebböl adódóan valóban lehet-e vele Anmeldebescheinigungot is kiváltani?

2 Modok Magdolna jan. 9. csütörtök, 08.46

Ha jól értem ez központi lakcím... mi ennek a költségvonzata, hogy valaki kapjon..?

 

1 toth.endre jan. 9. csütörtök, 07.41

Én nem, de egy barátom már elintézte ott magának. Sima ügy, odamész, vársz, kapsz papírt, elmész a Bezirksamtra, ahol már jól ismerik a dolgot, és kész, megkapod a Mmeldecetlit.

Utána max. 2 hetente be kell nézni a postádért, különben kijelentenek, de amúgy ennyi. Rászletesen:

http://www.search-this.net/Magyarok-hirdetese-Becsben/popupMeldezettel.html

Andy

Hozzászólás csak a regisztrált tagoknak engedélyezett.