Operátor, Felső-Ausztria

  • Ajánlat típusa: Munkát kínál
  • Munka jellege: Bejelentett, teljes munkaidős állás
  • Nyelvtudás: Középfokú
  • Hely: Felső-Ausztria, Linz mellett

20-30 fő női/férfi gyártósori segédmunkást keresünk elektronikai alkatrészek gyártására biztos, hosszútávú munkahelyekre.

Feladatok:
• Elektronikai alkatrészek összeszerelése
• Nyáklapok összeállítása
• SMD, SHD, THT összeállítása
• Csomagolás, raktározás, komissiózás, küldés

Elvárások:
• Jó kézügyesség
• Erős alapszintű német nyelvtudás (A2-B1)
• Túlórára és többműszakos munkarendre való hajlandóság
• B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
• Próbamunkára való hajlandóság

Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség
• 3 műszakos munkarend
• Osztrák bejelentés
• Nettó 1400 – 1500 €/ hó
• Ingyenes szállás

Munkavégzés helye: Felső-Ausztria, Linz mellett

Kérjük a jelentkezéskor figyelembe venni: Csoportos/páros jelentkezés esetén is személyenként 1 gépjármű és erős alapszintű nyelvtudás szükséges! Több műszakos munkavégzés keretein belül nem tudunk egyéni kívánságokat teljesíteni a beosztást tekintve.

A hirdetés kapcsolati adatait biztonsági okokból csak regisztrált és belépett felhasználóknak mutatjuk meg. Amennyiben szeretnéd látni őket kérjük lépj be, vagy regisztrálj.