Járműfényező, Felső-Ausztria

  • Ajánlat típusa: Munkát kínál
  • Munka jellege: Bejelentett, teljes munkaidős állás
  • Nyelvtudás: Alapfokú
  • Hely: Felső-Ausztria

Felső-Ausztriába haszongépjárművek lakkozására keresünk munkatársat.

Feladatok:
• Tehergépkocsik, pótkocsik, félpótkocsik és azok részeinek festése
• Nagy felületek lakkozása
• Javítólakkozás
• Újrafényezés
• Színkeverés

Elvárás:
• Releváns végzettség
• Több éves szakmai tapasztalat, jó műszaki érzék
• Szakmai német nyelvtudás (min A2 írásban és szóban)
• Tanulási hajlandóság
• Önálló munkavégzés

Előny:
• B, C, illetve targonca vezetői engedély

Amit kínálunk:

• Hosszútávú munkalehetőség
• Azonnali munkakezdés
• 1 műszakos, rugalmas munkarend
• Magyar bejelentés
• Ingyenes szállás
• Bér nettó 1800 € + 13. és 14. havi bér (3. hónaptól emelés)
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Felső- Ausztria

A hirdetés kapcsolati adatait biztonsági okokból csak regisztrált és belépett felhasználóknak mutatjuk meg. Amennyiben szeretnéd látni őket kérjük lépj be, vagy regisztrálj.