Bajnokok piknikje a VCM-en 2014. április 13.

Anna admin
márc. 26. szerda, 23.25
5 hozzászólás

Kedves WUNGARN futók, illetve coachaik, drukkolótábor és családtagok! 

A WUNGARN szeretettel és elismeréssel várja a Vienna City Marathon befutóit és az arra járókat április 13.-án a Volksgartenben egy futás utáni piknikre: a Bajnokok piknikjére! 

A hősies küzdelmet vendéglátással és kényeztetéssel jutalmazzuk, rádler és túrórudi formájában.

A befutók számára masszőrről is gondoskodtunk! A masszázsra a jelentkezéseket az info@wungarn.at címre, a név, táv és elhozatal után a rajtszám megadásával várjuk.

További információkért figyeljétek a WUNGARN-t és a FB-oldalunkat: https://www.facebook.com/wungarn

sporttársi lelkesedéssel

a WUNGARN adminjai

 

5 Takács Balázs ápr. 12. szombat, 22.54

Én is megyek és viszek egy kórust is. Remélem, kellemes kis térzenét tudunk adni olyan fél 12-12 körül. Szép álmokat, jó futamot!

4 Radó István ápr. 12. szombat, 22.03


Írtam rólatok(is) a Bécsi Naplóba. Bár a futás, mint olyan nem az én világom, mert inkább más sportokat kedvelek, de azért holnap dél körül oda megyek és viszek magammal egy újságot.

3 Sényi Péter (admin) ápr. 11. péntek, 19.46

Mint azt már korábban írtuk, mindenkit várunk a vasárnapi piknikünkre. 10-től ott leszünk a Volksgartenben. A Ballhausplatz felőli bejárattól jobbra néztünk ki a sétány és a kerítés között egy kellemes kis helyet. Az alábbi térképen bejelöltük, hogy hol várunk titeket a túrórudival, radlerrel és masszázzsal. Aki csak piknikezni jön, hozhat magával valami rágcsálni valót, sütit vagy egyéb finomságot. Vasárnapig jó készülődést a futóknak és mindenkinek szép hétvégét. 


http://goo.gl/UvhsJN

2 Sényi Péter (admin) ápr. 10. csütörtök, 19.49

Közeleg a nagy nap. Köszönjük a jelentkezéseket. Ha az idő kedvez nekünk, akkor kellemes pikniket csapunk vasárnap. Az masszázsra már csak egy-két szabad hely maradt. Ha nem szeretnél lemaradni, jelentkezz az info@wungarn.at címen név, táv és a rajtszám megadásával! A piknik pontos helyét terepbejárás után holnap tesszük közzé.

Hozzászólás csak a regisztrált tagoknak engedélyezett.